Me një FOTO topless tifozja e Interit ka një mesazh për Icardin: Je kapiteni…

April Summers është një tifoze e Inter dhe kjo nuk është dicka e re, por këtë herë tifozja sexy ka vendosur të bëhet protagoniste e merkatos, duke i bërë kërkesën ish-kapitenit Mauro Icardi të qendrojë tek Inter.

Natyrisht kërkesa e bërë përmes një postimi në Twitter nuk kishte si të mos ishte hot:

LEXO EDHE  Elita Rudi flet po doreza: Pasi u bëmë prindër, marrëdhëniet intime...

“Për ne është kapiteni më i mirë, na coi në Champions League. Mjaft u treguat të këqinj me të: mos shko tek Juventus, qendro”. Tani i takon argjentinasit të vendosë nëse bukuroshes i duhet plotësuar dëshira, gjithnjë nëse e lejon Ëanda Nara…

ImageImage