Çfarë po ndodh? Partizani SPEKTAKOLAR, shënon edhe golin e katër në finale të SuperKupës

Nuk ka të ndalur Brajan Brown. Pasi barazoji në minutën e 89 në 2-2 kundër Kukësit në finalen e SuperKupës së Shqipërisë duke dërguar sfidën në shtesë, Brown Ka shënuar dy gola të tjerë duke e dërguar rezultatin në 4-2.

LEXO EDHE  U ble nga Chelsea për 80 milionë euro, ka statistikat më të këqija në Premier League

Fillimisht shënoi në të 94 dhe më pas në të 99.