FOTO/ E lagur dhe me rroba banje, Ori Nebiaj tregon …

Ori Nebiaj. së fundmi po i argëton shikuesit me emisionin e pasdites “Pushime në Top”.

Këtë të enjte ajo kreu një zhytje nën det. Por kur doli prej andej, e ekzaltuar, ajo foli para kamerës pa kuptuar se rrobabanjet e saj të lagura i tregonin thithkat.

LEXO EDHE  Këngëtarja shqiptare dyshon se është infektuar me Covid-19, dalin rezultatet e testit

Nëse kjo nuk ka qenë një publicitet i maskuar për sezonin e verës edhe pakujdesia e Orit i ka dhuruar një surprizë të papritur shikuesve dhe fansave të saj.