‘Kur t’du prap, t’çohet nalt, pastaj oooh’/ Enca tregon se çfarë bën në shtrat me të dashurin (Foto)

Prej disa ditësh Enca ka njoftuar se po vjen me videoklip të ri dhe fansat po e presin me padurim. Kënga do të publikohet nesër dhe mban titullin “Xheloz”.

Gjatë këtyre ditëve Enca ka postuar foto e video nga videoklipi duke na zbuluar pamjet të cilat na presin t’i shohim nesër. Ndërsa sot këngëtarja ka treguar një pjesë të tekstit të këngës.

LEXO EDHE  Nuk përmbahen/ Dyshja Wanda-Icardi skena të nxehta në pishinë (FOTO-GALERI)

“Kur t’du prap, une t’them, vjen me vrap, pastaj t’cohet nalt, pastaj oooh”, shkruan Enca, postim i cili ka tërhequr shumë vëmendjen.