VIDEO/ Grushte dhe shifra hekuri, sherr masiv në mes të plazhit

Një sherr masiv ka ndodhur në një plazh të Barcelonës.

Në konflikt u përfshinë dy grupe, njëri nga Britania dhe tjetri vendas, raporton “Daily Mail”.

Pamjet janë të rënda dhe tergojnë momentin kur ata zihen ashpër me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE  Tiranës i largohen 6 kampionë, bardheblutë falënderojnë lojtarët për kontributin

Pushuesit e tjerë kanë mbledhur sendet e tyre duke u larguar, ndërsa fëmijët u tmerruan nga skena që panë.

Nuk munguan as shufrat e hekurit në sherr.