VIDEO/ Xhamajkani këndon këngë “Rama ik”

Brohoritje dhe mbishkrimin “Rama ik” tani po haset kudo, jo vetëm brenda kufijëve shqiptar por dhe jashtë saj.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet një njeri me ngjyrë duke kënduar me kitarë “Rama ik”.

LEXO EDHE  ‘Pse b*thgrisur jemi ne, mirë bëri që shpenzoi shumë’/ PS Official merr në mbrojtje ministren e Ramës

VIDEO: