Dikur idhulli i Partizanit, sot firmos me Tiranën

Vjen dhe goditja e radhës e madhe e Tiranës pas firmave me Agustin Torassa dhe Elton Cale. Klubi bardheblu ka zyrtarizuar marrëveshjen me Idriz Bathën, që sikurse dy të parët, vjen nga radhët e Flamurtarit.

Mesfushori ka firmosur kontrate 1-vjecare, me opsionin për të rinovuar edhe një vit tjetër.

LEXO EDHE  FSHF kërkon një sponsor për emrin e stadiumit të ri kombëtar

“Batha, – shkruhet në njoftimin e klubit, – vjen si një përforcim shumë i rëndësishëm për mesfushën bardheblu. Ish-futbollisti i Flamurtarit, pasi hodhi formën në kontratë, u prezantua në ambientet e stadiumit “Selman Stërmasi”.