Përfshihet nga flakët makina në ecje, shkaqet…

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Bishan të Vlorës dhe sipas informacioneve dyshohet për shkak të një shkëndije elektrike.

Për shuarjen e flakëve ka ndërhyrë edhe zjarrfikësja, ndërsa raportohet se nuk ka persona të lënduar.

LEXO EDHE  Kokainë e heroinë në lokalet e natës, pranga poseduesve/ Emrat