Ironia e Palokës: Spiropalla e qeverisë dhe Velina e Bashkisë, të vetëshpallurit si më të…..

Ish deputeti Edi Paloka ka ironizuar përmes një statusi në rrjetin social Erjon Velinë dhe Elisa Spiropalin. Duket se shkak për këtë janë bërë deklaratat e të përmendurve ditët e fndit dhe mënyra sesi kanë reaguar ndaj protestave të opozitës dhe sesi janë duke bërë fushatë.

Paloka i konsideron Spiropalin dhe Veliaj dy më të shkolluarit e Ramës, duke ironizuar se ata janë vetshpallur si të tillë.

Postimi i Palokës

Deri tani, me te shkolluarit e “rilindasve” jane veteshpallur Spiropalla e qeverise dhe Velina e bashkise, te pakten sipas diplomave qe deklarojne se kane marre jashte…
Per te paren “Don Kishoti eshte personazh i folklorit shqiptar” kurse per te dytin “Vojo Kushi u vra nga gjermanet kur u hodh kembezbathur mbi tank per te mos lejuar qe te prisheshin shtepite e tironcave…”
Keta i hane ate qe nuk thuhet dhe Byrose Politike sidomos shoqes Lenka dhe shokut Muho.
Sigurisht me liderin qe kane , keta jane ekselente.

LEXO EDHE  Dita ndërkombëtare kundër korrupsionit/ Shqipëria më keq se 10 vjet më parë! (6 fajtorët)