Mitingjet e Ramës/ Salianji ironizon: Ndihet i braktisur, i detyruar të importojë administratën/ VIDEO

Ish depueti i Partisë Demokratike Errvin Salianji në postim në rrjetin social facebook, shkruan se Edi Rama tashmë ndihet i braktisur nga të gjithë.

I ndodhur në këto kushte, Rama thotë Salianji është i detyruar të importojë adminstratën nga një qytet në tjetrin me qëllim që të mbush sheshet dhe karriget.

Statusi i plotë

LEXO EDHE  111 miliardë lekë nga Rama/ Ja deputetët që fituan 428 tendera

Rama i braktisur, Importon administraten nga nje qytet ne tjetrin për të mbushur përgjysem karriget!
Pafundësi me autobusat e administratës në Korçë!

Rama i braktisur, Importon administraten nga nje qytet ne tjetrin për të mbushur përgjysem karriget! Pafundësi me autobusat e administratës në Korçë!

Gepostet von Ervin Salianji am Samstag, 15. Juni 2019