Vrasja në Vlorë, ja kush janë 2 autorët e arrestuar ( EMRAT+FOTOT)

Autorët e dyshuar si vrasësit e kreut të njësisë administrative në Kotë, të Vlorës janë arrestuar mëngjesin e sotëm. Të arrestuar janë tre kushërinjtë, Namik, Jaçe dhe Arfi Bejtaj, të cilët akuzohen për vrajsen e Argjil Gjokës, që ishte dhe zyrtar i Bashkisë Selenicë.

Arif Bejtaj është arrestuar në spitalin e Vlorës, pasi mbeti i plagosur dje gjatë përplasjes. Ndërkohë që më vonë pas dokumentimit të ngjarjes në pranga kanë rënë dhe Jaçe dhe Namik Bejtaj që janë të afërm me njëri tjetrin.

Plumb në gjoks kreut të njësisë Kotë, arrestohen 3 autorët

LEXO EDHE  Brataj: Numri i të infekturve me koronavirus do vijojë të rritet në Korrik