I publikon foton e vjetër/ Paloka-Ramës: Edhe atëherë i shkruaje letra dikujt, pastaj…

Kryeministri Edi Rama i dërgoi sot letrën e 5-të publike kreut demokrat Lulzim Basha, duke e cilësuar këtë një përpjekje nga ana e tij për të bindur opozitën të ulet në një dialog pa kushte.

Ndërsa vazhdon të këmbëngulë në mbajtjen e zgjedhjeve me 30 qershor si dhe refuzon të japë dorëheqje nga posti, Rama fton Bashën të ulet në dialog pa kushte.

Por, nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka reaguar pas publikimit të letrës së rradhës nga Rama duke nxjerrë një foto të më shumë se dy dekadave më parë.

LEXO EDHE  “Sqarohemi në Gjykatë”/ PD paralajmëron kryebashkiakun: Do ikësh me pranga në duar!

Më poshtë keni postimin e Palokës si dhe foton e publikuar prej tij

Thone qe nga keto letrat i conte dikur , dikujt …Pastaj , nje dite te bukur u hasen balle per balle me njeri tjetrin ne rruge…