FOTO/ Shqiptarja me famë botërore shkëlqen në Kanë

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ishte e pranishme në festivalin e Kanës.

Ajo rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve pasi arriti mbrëmjen e së mërkurës për të marrë pjesë në një darkë private të organizuar nga Alejandro Agag për të festuar premierën botërore të “Formula E documentary And We Go Green” gjatë 72 vjetorit të Festivalit të Filmit.

LEXO EDHE  Gazetarja tregon çmendurinë që bëri për Alban Skënderaj, e përndjek dhe i prish darkën familjare!

Këngëtarja shkëlqeu e veshur me një fustan të zi.

Ajo pozoi para kamerave me aktorin e famshëm,  Orlando Bloom.