Mbahet i fshehtë skandali/ Policia rreh për vdekje 50 vjeçarin (EMRI)

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka denoncuar vdekjen e një 50 vjeçari, që sipas tij, dyshohet se është rrahur për vdekje nga policia.

Sipas denoncuesit, qytetari Alfred Deliaj nga Vlora, 50 vjeç është gjetur i rrahur  dhe me fraktura në Sheshin e Flamurit.

Sipas Berishës ky akt është kryer nga policia dhe për këtë arsye është mbajtur i fshehtë.

Postimi i plotë

Fshihet nga narkopolicia krimi i shemtuar, rrahja me pasoje vdekjen e qytetarit ne Vlore!

Miq, fshehja e krimeve tipar i narkopolicise se Vasal Kimikut dhe Edvin Mashtrimit!

Miq, cdo dite qytetaret denoncojne narkopolicine per fshehje te krimeve.
Shkaku kryesor i ketij qendrimi kriminal eshte sepse narkos me uniforme jane autore te tyre ose krimet jane kryer nga bandat e partise!

LEXO EDHE  "Pasaportat e arta" për të pasurit e Europës të akuzuar për krime/ "The Guardian" zbulon rolin e Ramës

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor të përshëndes.
Një qytetarë me emrin Alfred Deliaj rreth 50 vjeç.
Para 3 ditësh u gjënd në sheshin e flamurit i rrahur me fraktura në kokë.
Sot ndëroj jetë.
Familjarëve në fillim u tha që ishte aksident..,më pas nuk thanë më asgjë.
Askush nuk e raportit nga mediat, apo komunikatë nga policia e shtetit.
Terr informativ verifikojeni.
Të uroj shëndet.