Djali 11 vjeçar shkrehet në vaj/ Gjenerali i premton major Tanushit se do të…

Gjatë fjalës së gjeneralit Bardhyl Kollçaku, djali 11 vjeçarë është shkrehur në lot.

Gjenerali i premtoi major Klodian Tanushit se do të kujdesej për tre fëmijët e tij dhe për familjen.

Major Klodian Tanushi u plagos më 6 maj në Letoni, gjatë një stërvitjeje në Camo Adazi në Letoni. Nga shpërthimi i një bombe, humbi jetën nëntetarja Zarife Hasanaj, dhe përveç majorit Tanushi u plagos edhe nëntetari Julian Kapaj.

LEXO EDHE  Drejtoresha e Tatimeve: Gjoba kompanive që s’kanë aplikuar për pagën e luftës, ja kur publikohen emrat