Nesër Tirana 8 orë pa drita, ja zonat

Ditën e nesërme do të stakohet energji elektrike në disa zona kryesore të kryeqytetit për tetë orë për shkak të punimeve në rrjet.

“Për shkak të punimeve të OST në  N/st Tirana 1 (Zogu Zi), më 17 maj do të stakohet energjia në orën 08:00-16:00 për zonat:

Pallati i Sportit ‘Asllan Rusi’, pallatet pranë karburant “Kastratit” tek Zogu i Zi, rruga ‘Artan Lenja’, prane ish-fushes se Aviacionit, Lapraka, rrugët ‘Pandi Dardha’, ‘Mati Logoreci’, ‘Vangjel Noti’ dhe zona rreth Spitali Ushtarak”, njoftoi OST.

LEXO EDHE  Tragjedi në det/ Humb jetën 26-vjeçarja shqiptare, po notonte me të bijën