Ironia e fortë e ish-socialistit: Rama kur të ka nevojën të merr qenin dhe …

Gazetari Enkel Demi ndau dje një histori të vjetër me kryeministrin Edi Rama, ku tregonte se sa i sjellshëm ishte ky i fundit me reporterët kur ka hall dhe sa agresiv bëhet kur nuk i duhen.

Nisur nga ky rrëfim ka ardhur dhe ironia e fortë e kish-deputetit socialist, Andis Harasani, i cili shkruan se Ramës kur të ka nevojën të bën jo vetëm punët e shtëpisë, por të lan edhe qenin.

LEXO EDHE  Arratisen dy shqiptarë nga burgu në Greqi

Ja ironia e Harasanit: