Kujtim Gjuzi zotohet: Jap dorëheqjen nëse…

Kujtim Gjuzi ka bërë një zotim në emision “Opinion” mbrëmjen e sotme.

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë tha se jep dorëheqjen nëse vërtetohet se ai punuar si shofer në Ministrinë e Brendshme para viteve ’90.

Në një moment, drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu ktheu sytë nga celulari dhe tha: “Më ka ardhur një mesazh, nuk e di nga kush por thotë, ‘pyete Gjuzin a ka punuar si shofer në Ministrinë e Brendshme para viteve ‘90”.

Deputeti Kujtim Gjuzi u përgjigj: Nëse është e vërtetë jap dorëheqjen.

LEXO EDHE  BB: 459 mln euro është fatura e pagave në risk në sektorët e mbyllur e të prekur nga Covid në Shqipëri

“Kam qene presidenti i kompanisë së një autoshkolle”, shtoi.