Përfliten për lidhje/ Albi dhe Alba paskan kundër Llaqin…

Albi Nako dhe Alba Hoxha, janë vënë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për një romancë që nga të dy nuk është pranuar asnjëherë.

Por kohët e fundit na paska dalë një problem, Laqi Nako, i ati i Albit nuk e dashka nusen balerinë.

Duke qene se Albi dhe ish-partneren e tij Klaudia Pepa, e ka pasur balerinë, fëmijët e”Piter Pan”, nuk kanë lënë pa e pyetur dhe për nusen e djalit Llaqi Nako. Por ja si është shprehur ai.

LEXO EDHE  Gjenden të vdekur aktori i njohur dhe e dashura e tij! (Foto)

“Se çfarë profesioni do të ketë nusja e Albit, atë e di Albi, por unë do të thosha vetëm balerinë jo…” .