Luks dhe glamur/ Bleona ndërron prefiks, nuk do ta besoni sa vjeç mbush (FOTO)

Shumë e paragjykuan për ngrirjen e vezëve, por kjo është gjëja më e mirë që ka bërë Bleona. Ajo sot ka mbushur 40-vjeçe por kjo nuk do e pengojë këngëtaren të bëhet mama.

Festimet për 40-vjetorin e saj po i bën në një resort luksoz në Meksikë, i cili quhet “Las Ventanas Paraiso”.

LEXO EDHE  "Me gjoksin drras s'merr asnjë"/ Nxehet Dajana Shabani: Nuk të kisha në listë ...

Në një video të postuar në Instastory, Bleona shkruan: “Gëzuar ditëlindjen vetja ime.”

Edhe pse 40-vjeçe, Bleona vazhdon të jetë një ndër artistet më seksi dhe më të bukura.