Butrint Imeri i dashuruar?! Vajza bjonde sapo mori një unazë në mes të koncertit(VIDEO)

Këngëtari, Butrint Imeri ka ditur të fitojë zemrat e publikut dhe pothuajse të gjitha këngët e tij janë bërë hite. Ai është i rezervuar përsa i përket jetës private por gjesti që bëri në mes të koncertit na bëri të dyshojmë se këngëtari është i dashuruar.

Ai është afruar tek një vajzë bjonde dhe me sa kuptohet i vendos një unazë në duar, ndërkohë që të gjithë sytë i kanë drejtuar tek ajo.

LEXO EDHE  Gjyshja më seksi në botë provokon sërish/ Kujdes kur ta shikoni, do t'ju "çmëndë" (FOTO)

Nuk e dimë nëse është një fanse apo është vajza që i ka rrëmbyer zemrën por e vërteta do të dalë në dritë!

https://www.instagram.com/p/BxFVa10nPYh/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again