FOTO/ Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, automjeti kthehet përmbys

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Një automjet ka rrëshqitur dhe është kthyer përmbys, fatmirësisht pa shkaktuar dëme në njerëz.

Mendohet se shkak i aksidentit ka që moti i keq.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve që shkaktuan aksidentin.

LEXO EDHE  Apeli i fortë i Kryemadhit: Ti japim forcë 25 prillit, t´a rikthejmë shtetin në shërbim të qytetarëve