Je idiot politik, qesharak dhe …/ Gazetari sherr me Ralf Gjonin

Gazetari Ervis Iljazaj, është përplasur me deputetin e LSI-së Ralf Gjoni, në emisionin Open, pasi i quajti deputet laboratorikë, ato që kanë marrë mandatet.

Gjoni ka replikuar me Iljazajn duke i thënë se laboratori do shkencë.

LEXO EDHE  Vetingu i Denarit/ Biba, 3 apartamente, njëri dhuratë, fonde nga Soros, makina e miliona në banka

Iljazaj më pas i është kundërpërgjigjur flakë për flakë duke e cilësuar grindavec, idiot politik dhe qesharak.