E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Gjoni

Etiketim: gjoni

I detyroheni shqiptarëve, kërkojini falje të paktën/ Gazetarja i përvishet Bushatit:...

Gazetarja dhe aktivistja Edlira Gjoni u shpreh mbrëmjen e djeshme se minimumi që Rilindja i detyrohet shqiptarëve është t'i kërkojë falje. Gjatë debatit me...

Të më ndjejnë kolegët e Partisë së Punës…/ Batuta e Ralf...

Komisioni parlamentar i Ligjeve ka nisur diskutimin lidhur me emrat e propozuar nga Kuvendi, për të qenë pjesë e Gjykatës Kushtetuese. Një prej kandidateve...

Të gjithë skenarët/ Çfarë e detyroi Ard Veliun të flasë për...

Nga Boldnews.al Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ard Veliu, u shfaq në mesin e kësaj jave për të prezantuar rezultatet, sipas tij, të një hetimi...

Gazetarja i përgjigjet Ramës/ Ja pse zgjedhjet nuk i bën dot...

Gazetarja Edlira Gjoni i është përgjigjur përmes një komenti në rrjetet sociale kryeministrit Edi Rama, i cili sot iu drejtua me një letër tjetër...

Salianji tallet me Ralf Gjonin/ Çfarë burri je ti, me këtë...

Ish-deputet i Partisë Demokratike, Ervin Saljanji, ka tallur Ralf Gjonin, deputetin e asaj që quhet si “opozita e re”. Në studion e Open, Salianji iu...

Je idiot politik, qesharak dhe …/ Gazetari sherr me Ralf Gjonin

Gazetari Ervis Iljazaj, është përplasur me deputetin e LSI-së Ralf Gjoni, në emisionin Open, pasi i quajti deputet laboratorikë, ato që kanë marrë mandatet. Gjoni...
WhatsApp DENONCO