Nxehet Ngjela, thyen gotën në emision…

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në “Open” është shprehur me shumë siguri se opozita e bashkaur do të futet në zgjedhjet lokale.

“Do hyjnë, e them unë se do hyjnë. Si do të hyjnë? Ashtu siç edhe hynë herën e parë”, tha Ngjela.

LEXO EDHE  Kreditë për shtëpi, bien kërkesat/ Çfarë po ndodh me bankat dhe ndërtimet...
Loading...

E ndërsa fliste, avokati theu gotën e tij.

Loading...
Loading...