Takimi i Ramës me Palmer/ Ironizon aleati i Bashës: 58 minuta i foli për Elezin, 3 minuta e pyeti…

Nard Ndoka, kryetar i PDK-së, ka ironizuar takimin e djeshëm të Kryeministrit Edi Rama me Mattheë Palmer, zv.ndihmës Sekretarin Amerikan, që ka ardhur në Shqipëri për krizën politike.

“Takimi zgjati 92 minuta, 58 minuta i foli mbi letrën e Elezit; 3 minuta e pyeti per shëndetin, 16 minuta e prezantoi me stafin që e priti; në fund të takimit shkëmbyen zarfat. Rama mori propozimet për krizën, ndërsa Palmer zarfin per Biberaj!” dhe e ka përfunduar me fjalët “shihemi më 13 prill!”, shkruan Ndoka në rrjet.

LEXO EDHE  Shpërndante drogë, arrestohet stomatologu i burgut 313 në Tiranë