FOTO/ Prezantuesja e tepron me fustanin e shkurtër në emision, tregon…

Elisabetta Gregoraci, modelja dhe prezantuesja italiane ka treguar të brendshme gjatë shfaqjes së saj në emisionin “Made in Sud”.

E veshur me një fustan të shkurtrës, bukuroshja brune ka zbuluar të mbathjet.

LEXO EDHE  FOTO/ Deputetja socialiste nuk përmbahet! Publikohet foto vetëm me....
Loading...

Shfaqja e saj ka marrë vëmendjen e mediave rozë në shtetin fqinjë. /BN/Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here