Blogeri i njohur ‘shpërthen’ ndaj Ramës/ Talli b*thën me Durrësin, batutat e tij si…

Olti Curri, blogeri i njohur durrsak, ka ‘shpërthyer’ me një koment në rrjet kundër kryeministrit Edi Rama.

Një ditë më parë, Rama ishte në Durrës në kuadër të turit “Dashkia që Duam”, ndërsa pjesën më të madhe të fjalimit të tij e kishte të mbushur me batuta, tallje dhe ironi ndaj opozitës dhe drejtuesve të saj.

Ky fjalim i Ramës është cilësuar nga blogeri i njohur si një tallje b*the të kryeministrit me durrsakët.

LEXO EDHE  VIDEO/ Zhupa: PD nuk mund të bunkerizohet me mashtrime...

“Në fakt Rama ka tall bythën me durrsakët që i ka lënë Vangjush Dakon për 12 vjet Kryetar Bashkie…

Por jo durrsakët e vërtetë që janë një grup i vogël që nuk shesin votë, nuk tremben nga dhuna e bandave dhe ruajnë të forte emrin dhe nderin e këtij qyteti…

Madje ata tallen me Ramën dhe batutat e tij prej teatri kukullash…”, shkruan Olti Curri në një reagim ndaj Ramës.