Qytetarët në protestë, nis parlamenti. Betohen deputetët e rinj

Seanca Plenare e ditës së sotme ka nisur zhvillimet e saj, teksa qytetarë të shumtë janë jashtë në protestë.

Loading...

Para pak çastesh janë betuar edhe tre deputetë të rinjë, dhe ata janë Ralf Gjoni, Nimet Musai dhe Enada Koçiraj.

Me betimin e tyre numri i deputetëve të ‘Opozitës së Re’ ka shkuar në 16.

Më herët Ralf Gjoni është suluar me bojë.

LEXO EDHE  Ambasadorja franceze: Rikthimi i vizave për shqiptarët, nuk e dimë se çfarë do të ndodhë…

/Boldnews.al/

LIVE

LIVE – Ne luftojmë për një kauzë të drejtë, për një qeveri të çliruar nga krimi dhe zgjedhje të lira. Klika e krimit e bërë njësh me qeverinë do të shembet nga themelet! #ShqiperiaSieuropa

Gepostet von Lulzim Basha am Donnerstag, 21. März 2019

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here