Nis protesta e opozitës, mesazhi i Kryemadhit: Shqipëria është shtëpia juaj, ai që duhet të largohet është Rama

Në nisje të protestës së opozitës, edhe kryetarja e LSI ka dhënë mesazhin e saj të parë përmes rrjeteve sociale.

Në një video-live, të postuar në faqen e saj në Facebook, Kryemadhi nuk ka nguruar së ftuari qytetarët me pamjet nga protesta duke i bërë thirrje shqitparëve se ‘Shqipëria është shtëpia juaj dhe se i vetmi që duhet të largohet është Edi Rama dhe jo shqiptarët.

LEXO EDHE  Samiti i Berlinit/ Merkel në përpjekje për të ndalur planin e Thaçit, Ramës e Vuçiç për shkëmbim territoresh
Loading...

 

 

"SHQIPËRIA SHTËPIA JUAJ"

"SHQIPËRIA SHTËPIA JUAJ"

Gepostet von Monika Kryemadhi am Donnerstag, 21. März 2019

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here