Policia thirrje me megafon Gazmend Bardhit: Largo maskat

Nga Protesta që po zhvillohet para parlamentit, Policia thërret me megafon Gazmend Bardhit, organizatorit të protestës, dhe i kërkon që të marrë masa për të larguar nga protesta personat me maska.

Loading...

“I nderuar Zoti Bardhi, ne mes te protestuesve ka persona që mbajnë maska,  si organizator i tubimit në bazë të ligjit për tubimet merrni masa për largimin e tyre nga tubimi.”

LEXO EDHE  Diplomati i njohur jep alarmin/ Rama të reflektojë përpara katastrofës së mundshme…
Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here