“Oh”/ Dalin pamjet kur Ralf Gjoni sulmohet me bojë (VIDEO)

Pamjet tregojnë momentin kur Ralf Gjoni, i cili pritet të betohet sot si deputetet i ri i opozitës, sulmohet me bojë.

Në video duket kur Raflt Gjoni ecën i qetë me celular në vesh, kur një i ri me tuta sportive dhe me kostum sportiv gri, i afrohet dhe e sulmon me bojë të kuqe.

LEXO EDHE  Bashkia Mat, ultimatum KQZ: Lironi ambientet deri nesër ora 09:00/Dokumenti

“Oh”, dëgjohet të thotë Gjoni, i cili mesa duket është kapur në befasi. /BN/

*Sulmi ndaj Gjonit/ ‘E dini emrim tim ju? S’kam ardhur të marr një rrogë të qelbur shteti’

*Boja ndaj Gjonit: Sulmi im ishte urdhëruar nga lart