Boja ndaj Gjonit: Sulmi im ishte urdhëruar nga lart

Deputeti Ralf Gjoni është sulmuar me bojë në fytyrë, pranë shtëpisë së tij, teksa ky i fundit po dilte për të shkuar në Kuvend.

Sipas Gjonit, një djalë po e priste te hyrja e pallatit dhe i ka hedhur në fytyrë një shiringë me bojë të kuqe.

LEXO EDHE  A do bëhet PD pjesë e zgjedhjeve të 30 qershorit? Ja 3 propozimet e Bashës...
Loading...

Ajo gjtihshtu njoftoi për mediat se boja ishte e pamundur të hiqej nga fytyra e tij ndërkohë që kishte pësuar edhe djegie të forta në lëkurë dhe sy.

 

Sulmohet me bojë deputeti i ri i opozitës

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here