Nis protesta/ Mesazhi i Bashës: Do të shembet nga themelet… (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë mesazhin e parë në këtë protestë të kësaj te enjteje.

Në një shënim në Facebook, Basha shkruan: “Ne luftojmë për një kauzë të drejtë, për një qeveri të çliruar nga krimi dhe zgjedhje të lira. Klika e krimit e bërë njësh me qeverinë do të shembet nga themelet”!

Kreu i PD-së ka përcjellë edhe pamje nga protesta e sotme. /BN/

LIVE

LIVE – Ne luftojmë për një kauzë të drejtë, për një qeveri të çliruar nga krimi dhe zgjedhje të lira. Klika e krimit e bërë njësh me qeverinë do të shembet nga themelet! #ShqiperiaSieuropa

Gepostet von Lulzim Basha am Donnerstag, 21. März 2019

LEXO EDHE  I dënuar me 8 vjet burg/ Ja si 23-vjeçari tentoi të vrasë të riun dhe pranimi i autorësisë...