Zagani bllokohet në Twitter nga Lleshaj dhe Spiropali: U kënaqa disa ditë …

Dritan Zagani, ish drejtuesi i policisë tasmë në azil, vazhdon luftën virtualisht me Qeverinë.

Lufta ka shkuar deri aty sa Kryeministri dhe ministrat i kanë bërë bllok në Facebook.

Në këto kushte Zagani e gjeti një zgjidhje të përkohshme. U fut në Twitter, ku arriti të komentonte nëpër profilet e anëtarëve të qeverisë.

Deri sot gjithçka shkoi mirë. Sot ata e bllokuan edhe në Twitter. Vetë Zagani e denoncoi në Facebook bllokimin.

Ja postimi i plotë:

Ditë e bukur pranvere sot, ku dhe dielli më duket se shndrin më shumë pasi verifikova që edhe në Twitter, më kanë bllokuar Sandër GAZ Lleshaj dhe kjo Manushaqia e Skënderbibilushit ma të gjatë ne histori! Duke qenë se në fb jam i padëshirueshëm për gjithë “klasën” mavi të rivdekjes, provova me Twitter dhe u “kënaqa” ca ditë se ua thosha shqip dhe në sy mendimet e mia, që siç duket ishin të hidhura, sepse si përgjigje nuk mora argumentimin e fakteve, por një bllok që është edhe heqie e të drejtës për fjalën e lirë, në fakt nuk është se nuk e prisja nga këta megamashtruesit mavi, por ngela pak qejfngelur nga ish zv/gjenerali se mendoja që të paktën nga është ai ka pak më shumë karakter se ata që e kanë vënë aty, por me keqardhje konstatoj se edhe ai nuk qenka më shumë se një Sander GAZ Leshaj i lodhur, në shërbim të kryedrogaxhiut. ashtu si dhe Manushaqia e Skënderbibilushit…! P.s..duhet ta falenderojmë, të gjithe shqiptaret mbare që dorëzoi GRADEN e gjeneralit për atë të Gazit ky ish Zv-ja, se do na turpëronte më shumë aty ku ishte se këtu ku është, si personazh negativ në shërbim të së keqes mbarëkombëtare, drogës dhe trafikut të saj.

LEXO EDHE  Rreth ish-gruan dhe i merr edhe paratë, arrestohet 35-vjeçari


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here