E hënë, Korrik 13, 2020
Etiketimet Sander Lleshaj

Etiketim: Sander Lleshaj

Fuga për propozimin e Lleshajt: Lidhni Turin! Fantazma po shfaqet dhe...

Akademiku Artan Fuga ka kritika për gjuhën e përdorur draftin e Ministrisë së Brendshme për përdorimin e gjuhës së minoriteteve aty ku ata përbëjnë...

Fuga pas komenteve të Lleshajt në mbështetje të Shahinit: Duhet të...

Pas reagimit të ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, në mbështetje të ministres së Arsimit Besa Shahini, profesori Artan Fuga shprehet se duhet të bindet...

Vdekja e Kryekomisarit te Kavalishenca/ ‘Policët në lirim’ 5 pyetje për...

Vdekja e kryekomisarit Bajram Hajdarmataj në tërmetin e 26 nëntorit, ka ngritur pikëpyetje të mëdha në lidhje me veprimet dhe mos veprimet që ishin...

Tërmeti/ Presidenca e ILDKP anulojnë tenderat jo-urgjent. “Illyrian” e Lleshaj, 2...

Nga Boldnews.al Institucionet publike kanë “refuzuar” në masë Urdhërin e Ministres së Financave, Anila Denaj, për ndalimin e tenderave të rinj, pas situatës tragjike të...

Lleshaj e quan të banueshëm, shihni fotot katastrofale të pallatit në...

Një debat i madh po bëhet ditët e fundit lidhur me një pallat 12-katësh në Lezhë, i  dëmtuar seriozisht nga tërmeti i të martës...

Vasili thirrje prokurorisë të hetojë Lleshajn: Ai i urren shqiptarët, por...

Nenkryetari i LSI, Petrit Vasili i ka bere thirrje prokurorise qe te nise ndjekje penale per ministrin e Brendshem Sander Lleshaj, pas debatit te...

Pas Ramës edhe Sandër Lleshaj kërcënon gazetarët

Situata pas tërmetit të 26 nëntorit është tepër kritike. Mes gjithë kësaj tragjedie, ku qendra qytetarë ndodhen në gjendje të rënduar psikologjike dhe një...

VIDEO/ Sandër Lleshaj vodhi tokë në Maminas, ish-deputeti i PD i...

Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu bëri një denoncim të fortë mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open” ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, babait dhe vëllait...

Konferencë në Itali/ Lleshaj: Po, rasti “Alvin” u përdor politikisht…

Në kryeqytetin Italian është duke u mbajtur një konferencë e përbashkët për mediat e autoriteteve italiane dhe shqiptare për lirim e Alvin Berishës, 11-vjeçari...

Dështimi me negociatat/ Lleshaj: Pozitive…

Edhe pse Shqipëria dështoi të hapë negociatat me BE-në, për shkak të një sërë arsyesh që lidhen me korrupsionin, krimin, drogën e numrin e...

Nikoll Lesi rrëfen përplasjen me policinë/ Ja batutat që shkëmbej me...

Nikoll Lesi ka folur për incidentin e ndodhur me 13 prill me Policinë e Shtetit, për situatën politike në vend si dhe për bisedat...

Shpjegimi i Lleshajt për protestën e djeshme: ‘Ishin 3 ithtarë të...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka bërë një reagim në rrjetin social Twitter sa i përket takimit të tij ditën e djeshme në Durrës....

Zagani bllokohet në Twitter nga Lleshaj dhe Spiropali: U kënaqa disa...

Dritan Zagani, ish drejtuesi i policisë tasmë në azil, vazhdon luftën virtualisht me Qeverinë. Lufta ka shkuar deri aty sa Kryeministri dhe ministrat i kanë...
WhatsApp DENONCO