VIDEO/ Baton Haxhiu relaksohet në Panama, mëson të kërcejë vallen e fisit…

Baton Haxhiu, analist i pozicionuar në krah të Kryeministrit Edi Rama, duket se po shijon pushimet në Panama.

Në udhëtimin e tij, bashkë me Blendi Fevziun dhe Ben Blushin, si dhe me biznesmenin Samir Mane,  Haxhiu duket se ia ka kaluar mirë.

Në një video që po bën xhiro në rrjetet sociale, analisti shfaqet duke kërcyer një valle të një prej fiseve vendase.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here