E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Batoni

Etiketim: batoni

Debati/ Bejtja-Haxhiut: Për Teatrin mund të të vras

Analisti Andi Bejtja u përfshi në një debat në studion e emisionit Opinion me Baton Haxhiun për çështjen e shembjes së godinës së Teatrit...

Baton Haxhiu largohet si drejtor i Klan Kosova/ “Projekti i ri”...

Baton Haxhiu nuk është më drejtor i Klan Kosovës. Kjo është bërë e njohur me anë të një njoftimi publik nga vetë Haxhiu, ku...

“Kërkesa për njohjen e Kosovës me Batonin karshi”, gazetari ironizon Ramën

Kryeministri Edi Rama, me cilësinë e kreut të Presidencës së OSBE-së, zhvilloi vizitën zyrtare në Koskë, ku u takua me ministrin e Jashtëm, Sergey...

Kurti nxorri çullak Fevziun, Tahiri nxorri lakuriq Fred Pezën dhe Buzhala...

Gazetari Adriatik Dosti, përmes një komenti në rrjetet sociale, ka vlerësuar kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin, Vjosa Osmanin e LDK-së, Edita Tahirin dhe...

Përplasja Rama-Haradinaj, Bejtja debat me Baton Haxhiun …

Marrëdhëniet mes Edi Ramës dhe Ramush Haradinajt pas Samitit të Berlinit janë diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion. Të ftuarit në studio janë përpjekur...

VIDEO/ Baton Haxhiu relaksohet në Panama, mëson të kërcejë vallen e...

Baton Haxhiu, analist i pozicionuar në krah të Kryeministrit Edi Rama, duket se po shijon pushimet në Panama. Në udhëtimin e tij, bashkë me Blendi...

Analisti pro Ramës: Mandatet u dogjën për të nxjerrë Berishën…

Analisti Baton Haxhiu, një prej mbështetësve të Kryeministrit Edi Rama, në debate dhe media,  i ftuar në emisionin “Zonë të Lirë” të Arian Çanit,...

Batoni bën parashikuesin: Pas dy muajsh do të zhduket PD-LSI, do...

Baton Haxhiu, një prej njerëzve të afërt të Kryeministrit Edi Rama, ka marrë rolin e parashikuesit, mbrëmjen e sotme, duke komentuar atë që do...
WhatsApp DENONCO