Vrau gruan në banesë, zbardhet dëshmia e gardistit…

Zbardhen të tjera detaje nga krimi i ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Alliasit në Tiranë, ku një gardist vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij.

Burime nga policia bëjnë të ditur se gardisti Alket Arapaj në dëshminë e dhënë ka nxjerrë si shkak për kryerjen e krimit dyshimin e gruaja e tradhëtonte.

“Kohët e fundit më ishin shtuar dyshimet se ajo më tradhtonte. Dyshoja sepse kur kthehesha nga puna gjeja objektet e levizura ne shtëpi”, ka thënë ai, raporton Panorama.

LEXO EDHE  Kërcënuan 21-vjeçarin që të mos i kallëzonte në polici/ Arrestohen dy vëllezër

Mëngjesin e krimit, Arapaj ishte turni i parë dhe do të merrte shërbimin në Gardë. Në momentin e krimit në banesë ka qenë edhe vajza e vogël, për të cilën ai ka thënë se ndihet shumë i kaqardhur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here