Aksident i rëndë te rruga e Elbasanit/ Përplaset motori me makinën, ka …

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën e Elbasanit, në Tiranë ku 1 automjet dhe një motoçikletë janë përfshirë në një aksident.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Liceut Artistik dhe bëhet me dije se nga aksidenti ka edhe të plagosur.

Ambulanca që mbërriti në vendin e ngjarjes ka shoqëruar me urgjencë dy persona njëri prej të cilëve është drejtuesi motorçikletës për të cilin raportohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën, raporton Faxweb.

LEXO EDHE  Kapet duke transportuar emigrantë të paligjshëm, arrestohet 24-vjeçari

Ndërkohë Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po kryhen të gjitha veprimet me drejtuesin e mjetit.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë ndërkohë që nuk dihet ende se sa persona po udhëtonin në mjetet e përfshira në aksident.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here