Video/ Marrëdhënia për Hygerta Sakon është mirë para apo pas ushqimit? Ja si përgjigjet moderatorja…

Moderatorja Hygerta Sako ka qenë e ftuar në emisonin “Pop Cuture” dhe u është përgjigjur disa pyetjeve të prezantuesit. Asaj i janë bërë disa pyetje pikante që nuk ka ngurruar tu jap përgjigje po të tilla.

Filmi i preferuar?

Filmi i preferuar është Haçiko. Sa herë e shikoj qaj shumë.

Çfarë këshille u jep njerëzve për një lidhje të shëndetshme?

Them se nuk kam pasur dhe aq lidhje të shëndetshme. Një njeri që të do dhe të do sinqerisht, duhet të të pranoj ashtu siç je.

Femrat e bukura dhe të zgjuara zakonisht janë ‘single’, pse?

Ku e di ti që jam ‘single’ unë…

A të kanë mbajt ndonjeherë me lek?

(reagon duke qeshur)

Lloji i preferuar i mbathjeve?

Tanga dhe pambuku…(qesh)

Ushqim përpara seksit, apo seks përpara ushqimit?

Prit të mendohem se e kam harruar… (qesh)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here