VIDEO/ Portieri shënon super gol në minutën e… 104

Në ndeshjen e luajtur midis Shimizu dhe Vissel Kobe të Andres Iniestas e cila përfundoi me rezultatin 3-3, goli i barazimit nga vendasit u shënua nga portieri.

Iniesta kishte dhënë një asist fantastik në golin e parë të skuadrës së tij.

Goli është mjaft i bukur, dhe ta mendosh që u shënua nga portieri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here