Goli i minutës së 91 vendos fatin e takimit në Laçi-Kastrioti, Kukësi kalon pa problem Kamzën

Laçi dhe Kukësi kanë siguruar të dy fitore në javën e 14 të Kampionatit Shqiptar. Verilindorët e mbyllën takimin që në pjesën e parë ku realizuan dy gola.

Ndërsa në Laçi-Kastrioti golat ishin lënë për në pjesën e dytë ku rezultati 2-1 u fiksua në minutën e 91 pas një goli të shënuar nga Xhixha.

Kjo është renditja pas javës së 14.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here