Rrëmben ish të dashurën dhe e çon në hotel bashkë me shokun, por ja çfarë i ndodh më pas

Një shqiptar raportohet se, është ndaluar pasditen e dy ditëve me parë në Mogliano nga një aksion i karabinierëve të Venecias, në bashkëpunim me ata të Stra-së. Personi në fjalë, sipas raportimeve të mediave italiane, është 29-vjeç dhe me precedentë të mëparshëm për armëmbajtje pa leje, ndrysa identiteti i tij nuk bëhet i ditur.

Gjatë natës së të hënës, bashkë me një 24-vjeçar rumun, edhe ai me precedentë të mëparshëm, ata shkuan në një banesë në Stra (Venezia), ku jeton një rumune, ish e dashura e shqiptarit, e cila punon si prostitutë. Apartamenti ishte në pronësi të disa miqve të rumunes.

Nën kërcënimin e armës, ata e detyruan vajzës ti ndiqte në një hotel të tipit “Bed and Brecfast” në Mogliano.

Ishte fëmija e vajzës që dha alarmin në polici dhe pas pak orësh karabinierët liruan vajzën dhe vunë në pranga dy autorët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here