Luana ia kaloi Noizyt dhe Ledrit, ja për çfarë bëhet fjalë

Luana Vjollca  është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë shpesh me ndjekësit momente nga jeta e saj jashtë ekranit por edhe momente profesionale.

Si moderatore, por edhe si këngëtare, Luana ka arritur një numër të madh ndjekësish dhe këtë e tregojnë shifrat. Luana numëron sot në Instagramin e saj, plot 1.3 milion ndjekës. Duke kaluar personazhe të famshëm si Noizy dhe Ledri Vula të cilët kanë 1.2 milionë.

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here