(FOTO) Ndryshimi i Oriola Marashit, njerëzit mendojnë se është…ruse

Modelja Oriola Marashi është cilësuar si një vajzat me format trupore perfekte dhe gjithmonë e kuruar. Por gjithashtu, ajo pëlqehet shumë dhe për stilin e saj ‘moskokëçarës’ dhe të një vajze rebele.

Ndoshta këtë radhë, prisnim ndonjë foto të saj ku ajo të kishte ekspozuar format e saj seksi, por këtë radhë këngëtarja ka publikuar foto të look-ut të saj të ri.

Oriola është kthyer në një bjonde. Ndryshimi nga ndjekësit e saj është pritur shumë mirë, ndërsa Oriola vetë shkruan se të gjithë e ngatërrojnë me një ruse.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here