(VIDEO) Modelja u ofron seks treshe nëse e falnin, policët e…

Një modele ruse e bërë e njohur nga Instagrami është burgosur për 18 muaj pasi u ofroi policëve seks treshe. Kira Mayer, 24 vjeç, u deklarua fajtore pas një incidenti në rrugë kur policët e trafikut ndaluan Mercedesin e saj në Moskë.

Më herët u raportua se Kira kishte ofruar seks “solo ose duet” në një përpjekje për të shmangur akuzat, sipas burimit të policisë të cituar nga Komsomolskaya Pravda.

Policët e refuzuan ofertën e saj dhe e mbajtën atë të arrestuar.

Ajo shtoi në gjykatë “Kur jam shumë e shqetësuar, unë bëhem si e dehur. Por unë jam duke u përpjekur për të kontrolluar veten. Unë pendohem dhe kërkoj falje”.

Kira tani ka mbyllur llogarinë e saj Instagram e cila kishte 148,000 ndjekës ku dhe publikonte fotografi seksi të pushimeve të saj.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here