Xhensila dhe Besi para disa vitesh, FOTO nga koha kur sapo ishin njohur

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë të dy të talentuar, dhe të suksesshëm në fushat e tyre. Ata janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Tashmë ata janë bërë prindër të një vogëlusheje me emrin Ajka.

Së fundmi  në rrjet po qarkullojnë disa foto të shumë viteve më parë, ku Besi dhe Xhensila shihen në fillimet e njohjes së tyre.

Vitet ikin shpejt por çifti duken gjithmonë të lumtur krah njëri tjetrit.

ImageImage

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here