FOTO/ Dua Lipa e dehur, hipën mbi tavolinë

Dua Lipa po shijon kohë shumë të mira.

Këngëtarja  po jeton kohët më të mira, si në karrierën e saj ashtu edhe për nga jeta private,

Dua këtë lumturi dhe sukseset po i ndan me shoqërinë e saj gjithashtu edhe me të dashurin, ndërsa tani po hipë edhe mbi tavolina.

Bukuroshja shqiptare është dehur dhe ka hipur për të bërë dolli në darkën me shoqërinë, ndërsa ajo ka treguar se sa herë që dehet e bën këtë gjë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here