FOTO/ Noizy dhe Varrosi të kënaqur numërojnë milionat e marra nga…

Reperët e OTR, Noizy dhe Varrosi, kanë shënuar sukses të konsiderueshëm me projektin e ri.

Noizy vendosi të publikonte këngën me Varrosin edhe pse kishte paralajmërime për këngën me Dafinën.

“Meksikane” titullohet projekti i dyshes me një klip mjaft ekzotik e cila ka dy ditë që është publikuar dhe ka marrë mbi 1 milion klikime.

Varrosi dominon në këtë projekt duke performuar edhe refrenin.

Teksti u punua nga Noizy dhe Varrosi, kurse muzika nga BledBeats.

Videoklipi u realizua nga AtlazFilms.

Noizy pati verë të suksesshme, por hitin ja solli Raf Camora me projektin “Toto”.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here